Дівчинка-янгол: на Одещині встановили пам’ятник загиблій від рук нелюда Даринці Лук’яновій (фото)

1167585
1167585

Скульптуру дівчинки-ангела з кошиком квітів у руках встановили в райцентрі Іванівка, Одеської області. Про це повідомляє «Думская».

Голова Івановської РДА Віктор Лобач повідомив, що скульптура встановлена в пам’ять про Дашу Лук’яненко — 11-річну дівчинку, яка була жорстоко вбита минулого літа в селищі Іванівка.

«Зупинимося і подумаємо, щоб ніколи такої трагедії більше не відбулося ні в Іванівці, ні в Одесі, ні в якому іншому селі, селищі або місті України», — зазначив Віктор Лобач.Нагадаємо, тіло 11-річної Дарини, яка пропала 13 червня, знайшли 19 червня в вигрібній ямі приватного домоволодіння, розташованого поруч з місцем, де пропала дівчинка.За підозрою у вбивстві відразу ж був затриманий 22-річний юнак, який живе в цьому будинку з батьками. При затриманні підозрюваний зізнався в спробі зґвалтування і вбивство.

21 червня суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. 9 серпня суд продовжив утримання під вартою ще на два місяці.

Розслідування вбивства триває. З огляду на велику кількість призначених експертиз, суд задовольнив клопотання звинувачення і продовжив термін досудового розслідування до шести місяців (до 20 грудня).

Тарасову інкримінують злочини, передбачені одразу чотирма статтями Кримінального кодексу України: частина 2 ст. 146, частина 4 ст. 152, пункти 2 і 10 частини 2 ст. 115, ст. 297 — «викрадення», «замах на зґвалтування неповнолітнього», «вбивство неповнолітнього, поєднане із згвалтуванням» і «наругу над тілом».