Для українських школярів за кордоном відкриють нову освітню платформу
Центр досконалості освітніх технологій», відкривають у межах стратегії WINWIN, яка передбачає розвиток різних напрямів інновацій
Міносвіти та Мінцифра спільно з ЮНІСЕФ відкриють «Центр досконалості освітніх технологій», нею зможуть користуватися українські школярі за кордоном.
Про це в інтерв'ю «Дзеркало тижня» розповів заступник міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.
Центр досконалості освітніх технологій», відкривають у межах стратегії WINWIN, яка передбачає розвиток різних напрямів інновацій. Насамперед мова йде про медичні технології, штучний інтелект та технології у сфері освіти.
Стратегія передбачає, що під кожен із напрямів має запрацювати певний аналітичний центр технологій у цій сфері, який розроблятиме свою галузеву стратегію і шукатиме найкращі рішення.
Читайте також: У Чернівцях затримали чоловіка з пістолетом та гранатою
«Це буде формат think tank, тобто аналіз рішень, політик, іноземного досвіду, організація співпраці з компаніями, які працюють в Україні в цій сфері, допомога їм із контактами, аби вони, наприклад, могли потенційно щось експортувати до інших країн у межах побудови в Україні бренду технологічного лідера», – зазначив Завгородній.
varta1.com.ua: Новини
Мінфін планує підвищити податки для ФОП
Єдиний податок для них поступово зросте до вісімнадцяти відсотків
Зеленський призначив нового начальника Генштабу ЗСУ
Раніше Гнатов був заступником начальника Генштабу ЗС України
Велика Британія може відправити 10 тисяч своїх військових в Україну
Великій Британії вдалось заручитись підтримкою значно більшої кількості країн, ніж три, які підтримували відправлення наземних військ раніше
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі
Трамп скорочує кількість дармоїдів, в Україні-розмножують дармоз"їдів (((