Для чого створюють кабінет військовозобов'язаних і які функції він матиме: пояснення Міноборони
Крім того, у відомстві зазначили, що після того, як новий законопроект про мобілізацію набрати чинності, всі військовозобов'язані протягом 60 днів мають оновити свої дані.
![](/uploads/media/d1/ba/d1ba5fb6b102yz9beb2d292ee6310c10_w960.jpg)
Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін розповів, для чого держава створює кабінет військовозобов'язаних. Зокрема, в ефірі телемарафону Лазуткін поділився, які функції він матиме.
«Це сервіс, який має стати зручним. Не потрібно буде йти до ТЦК та СП. Тому що є люди, які не люблять з'являтися в державних установах, а таким чином вони зможуть доповнити інформацію про себе. Вони можуть туди завантажити документи, які свідчать про те, що у них змінився сімейний стан, що вони мають вже трьох чи більше дітей, або змінили місце проживання, здобули якусь освіту. Це все зручно», - пояснив речник.
За його словами, деякі люди наразі мають бронювання, і його також можна буде підтвердити в цьому електронному кабінеті. Крім того, він зазначив, що після того, як новий законопроект про мобілізацію набрати чинності, всі військовозобов'язані протягом 60 днів мають оновити свої дані. Це можна зробити в ТЦК, ЦНАПі чи в новоствореному електроному кабінеті.
Читайте також: у Міноборони пояснили, чи стане мобілізація ефективнішою після ухвалення закону
«Держава має розуміти, скільки людей можна буде мобілізувати, який у них стан здоров'я і які військово-облікові спеціальності мають ці люди. Тому, це необхідна міра, і будемо сподіватися, що люди будуть ставитися відповідально. Адже, як на мене, головною мотивацією має бути бажання захистити свою країну, не пустити росіян і відвоювати ті території, які зараз тимчасово захоплені», - сказав Лазуткін.
![](/uploads/media/63/1e/631ed9cbc6303b5fe65815d687c10599_w960.jpg)
Уряд виділив кошти на фортифікації та укриття у школах: названо суми
Всього Кабмін виділив додаткові 3,88 млрд гривень
![](/uploads/media/17/dd/17dd58a949a42ff5e0e51ab13665d821_w640.jpg)
Після відео з коштовним “луком” та аксесуарами інспекторку Львівської митниці звільнили з роботи
Пізніше жінка заявила, що годинник Cartier – копія, а сумка Louis Vuitton – стара колекція
![](/uploads/media/77/6e/776e3c6e5aefb079c455a65421646282_w960.jpg)
Минулого року лідером за кількістю корупціонерів стала Львівщина
У 2023 році до Реєстру корупціонерів потрапили 2,4 тисяч осіб