Для чого створюють кабінет військовозобов'язаних і які функції він матиме: пояснення Міноборони

Крім того, у відомстві зазначили, що після того, як новий законопроект про мобілізацію набрати чинності, всі військовозобов'язані протягом 60 днів мають оновити свої дані.

Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін розповів, для чого держава створює кабінет військовозобов'язаних. Зокрема, в ефірі телемарафону Лазуткін поділився, які функції він матиме.

«Це сервіс, який має стати зручним. Не потрібно буде йти до ТЦК та СП. Тому що є люди, які не люблять з'являтися в державних установах, а таким чином вони зможуть доповнити інформацію про себе. Вони можуть туди завантажити документи, які свідчать про те, що у них змінився сімейний стан, що вони мають вже трьох чи більше дітей, або змінили місце проживання, здобули якусь освіту. Це все зручно», - пояснив речник.

За його словами, деякі люди наразі мають бронювання, і його також можна буде підтвердити в цьому електронному кабінеті. Крім того, він зазначив, що після того, як новий законопроект про мобілізацію набрати чинності, всі військовозобов'язані протягом 60 днів мають оновити свої дані. Це можна зробити в ТЦК, ЦНАПі чи в новоствореному електроному кабінеті.

Читайте також: у Міноборони пояснили, чи стане мобілізація ефективнішою після ухвалення закону

 «Держава має розуміти, скільки людей можна буде мобілізувати, який у них стан здоров'я і які військово-облікові спеціальності мають ці люди. Тому, це необхідна міра, і будемо сподіватися, що люди будуть ставитися відповідально. Адже, як на мене, головною мотивацією має бути бажання захистити свою країну, не пустити росіян і відвоювати ті території, які зараз тимчасово захоплені», - сказав Лазуткін.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також