Для львівських освітян змінилися правила медогляду: що це означає
Загалом, медогляди мають пройти близько 15 тисяч львівських освітян
Працівники закладів освіти Львівської громади — і шкіл, і садочків, зможуть проходити відтепер медогляди безкоштовно. Їхню вартість оплачуватиме місто: цього року на це виділять близько 8,5 млн грн. Про це повідомили у прес-службі міської ради 12 серпня.
Вже наступного тижня освітні заклади матимуть дорожню карту із вказівками про те, коли та куди звертатися їхнім працівникам.
«Кожен працівник навчального закладу — і школи, і садочка, зможе безкоштовно проходити медогляд. Медогляд — це платна послуга, тому щоб зекономити ці кошти освітянам, ми створили програму спільно з управлінням охорони здоров’я. Сьогодні виконавчий комітет її затвердив, і тепер наші вчителі у медичних закладах нашого міста зможуть безкоштовно проходити медогляди», — пояснив Андрій Закалюк, керівник міського управління освіти.
Зокрема, 12 серпня, виконком затвердив Програму проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівниками закладів освіти Львівської міської територіальної громади на 2022–2027 роки.
Керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька пояснила, що раніше освітяни проходили медогляди самостійно, однак дуже важливо, аби це було організовано.
«Це мають бути медогляди, організовані відповідною комісією. Передбачено перелік необхідних спеціалістів, огляд яких мають пройти освітяни. Первинно оглядає терапевт і далі скеровує до інших фахівців. Також це певні діагностичні та лабораторні обстеження», — зазначила Леся Кобецька.
Загалом, медогляди мають пройти близько 15 тисяч львівських освітян. Йдеться про працівників загальноосвітніх навчальних закладів всіх типів, дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів та інклюзивно-ресурсних центрів. Приблизна вартість одного медогляду — 650 грн.
Додамо, що на сьогоднішньому засіданні виконкому також ухвалили зміни у правилах заїзду в центральну частину міста.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі