Для львівського «Охматдиту» команда ТРЦ “Forum Lviv» закупила нову техніку в операційні та реанімацію новонароджених

На майже 1 мільйон гривень

У Львові ТРЦ Forum Lviv допомагає одужувати маленьким українцям, які лікуються у Центрі дитяої медицини лікарні «Охматдит». Про це інформує Опікунська Рада ЛОДКЛ «Охматдит».

Центр дитячої медицини. Лікарня «Охматдит» - та сама «лікарня з ведмедиком», як кажіть про неї найменші пацієнти. Тут одужують дітки від народження до 18 років. 

Щоб маленькі українці отримували найсучаснішу допомогу у себе вдома, Опікунська рада «Охматдиту» залучає донорів. З допомогою небайдужих бізнесів вдалося реалізувати чимало проєктів для закупівлі сучасного обладнання і створення комфортних умов для малечі і батьків.

Нещодавно у лікарні з'явилися нові друзі і новий спільний проєкт спільно з ТРЦ «Forum Lviv». Як підсумок - у львівському «Охматдиті» додалося нової техніки в операційних і реанімації новонароджених на майже 1 мільйон гривень.

Монітори пацієнтів, випаровувачі для систем швидкого заповнення севофлюрану, касети для аналізаторів газів крові і розхідники - уже на Лисенка роблять свою роботу.

«У 2023-ому ТРЦ Forum Lviv підтримав наш проєкт із забезпечення техніки, яка допоможе лікарям швидко реагувати на найменші зміни фізіологічних показників маленьких пацієнтів і відразу приймати швидкі ефективні рішення. Ми вдячні за співпрацю та сподіваємося, що разом з командою ТРЦ “Forum Lviv» нам вдасться реалізувати ще більше успішних проєктів у майбутньому», - розповіла координаторка проекту, членкиня Опікунської ради лікарні Тетяна Балашова.

Нові приліжкові монітори пацієнта встановили в операційних. Саме тут оперують діток, коли без операції вже ніяк. Новенькі монітори контролюватимуть життєві показники малюків - пульс, температуру, вміст кисню у крові, частоту серцевих скорочень, дихання.

«Моніторинг стану маленького пацієнта – запорука ефективної інтенсивної терапії. Навіть найменші відхилення від норми мають значення. Щоб вчасно відреагувати і скоригувати цей стан, нам потрібна інтелектуальна техніка. Нові монітори відомого японського бренду допоможуть нам дуже точно знати, що відбувається з малюком і швидко допомогти. Особливо це стосується важких пацієнтів», – пояснює завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії “Охматдиту” Галина Заремба.

Лікарі уже відтестили новинки, задоволені, адже отримали більше суперсил для порятунку діток. Головні «фішки» сучасних девайсів – миттєве виявлення раптових змін артеріального тиску і високоточна ЕКГ. Вмонтовані капнографи дозволяють в режимі онлайн моніторити показники дихання, це важливо, аби вчасно виявити порушення вентиляції легень і допомогти малюку підтримати дихання, якщо він сам не справляється.
“Ми радіємо, що попри війну таки скеровується допомога дитячим лікарням, адже діти як хворіли, так і хворіють, а державних коштів не вистачає на усі потреби, особливо реанімації новонароджених, де дуже дороге обладнання і розхідники, витрати на які нерідко мусять лягати на плечі спонсорів і батьків”, - переконана голова Опікунської ради лікарні Андріана Мальська.

Останнім часом кількість пацієнтів лікарні тільки збільшується, адже все більше діток з усієї України звертається до львівських хірургів, тож навантаження на операційні зростає. Щоб усе минуло без сліз, медики використовують найбезпечніший наркоз. З негативними спогадами після втручання бореться сучасний наркоз. Для цього команда ТРЦ “Forum Lviv” потурбувалася про нові випаровувачі для систем швидкого заповнення севофлюрану.

Наркозний апарат - мегаважливий, адже це сучасне обладнання, яке допомагає діткам легше і швидше виходити з наркозу. Тому комплектуючі для нього обирали найкращі. Тепер черг на операцію буде менше, адже дітки мають мати здорове дитинство.

А щоб усе це запрацювало у комплексі до коробок з технікою поклали коробки з касетами для аналізаторів газів крові і розхідники.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також