Для любителів екшену та чорного гумору: топ-5 крутих комедій на вечір

Фільми, які точно піднімуть настрій

1. «Погані хлопці назавжди» (16+) 2020 р.

Головні герої фільму «Погані хлопці назавжди» - Маркус Бернетт (Мартін Лоуренс) і Майк Лоурі (Вілл Сміт) - детективи відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Бойовик є прямим продовженням фільмів, що вийшли в 1995 та 2003 роках. Вони вже розкрили два дуже великі злочини, пов'язані з незаконним розповсюдженням наркотиків. Попереду на головних героїв чекає ще більше цікавих справ, пов'язаних не тільки з нелегальним розповсюдженням заборонених препаратів. У кожній справі, за яку беруться напарники, на них чекає багато пригод і ще більше гумору та комічних ситуацій, у які можуть потрапити тільки детективи Бернетт і Лоурі.

Але навіть цій дружбі приходить кінець і вони розходяться в різні боки. Після сварки з напарником Бернетт стає приватним детективом. Водночас, Лоурі подумує нарешті перервати серйозні особисті стосунки. Героям доведеться забути про минуле і знову працювати разом, коли на них починає полювання найманець з Албанії, який вирішив помститися за смерть брата.

2.«Дедпул» (18+) 2018 р.

Фантастичний, динамічний та комедійний бойовик по мотивах коміксів Marvel. В ньому розповідається про супергероя - колишнього спецназівця, а нині найманого вбивці Вейда Вілсона. В професійному середовищі він відомий агресивним почуттям гумору і готовністю працювати за копійки, якщо справа здається йому цікавою.

Він щасливо живе із красунею Ванессою, але особисте щастя Вейда виявляється недовговічним. Лікарі виявляють у нього невиліковну форму раку. Але одного дня таємна організація пропонує Вілсону взяти участь в небезпечному експерименті по перетворенню людей на мутантів.

Експеримент виліковує найманця, але його тіло назавжди покривається страшними шрамами, його розум виявляється на межі божевілля, а організм отримує здатність швидко відновлюватись від будь-яких поранень.

3. «8 подруг Оушена» (2018 р.)

У фільмі Деббі Оушен, наслідуючи приклад свого старшого брата – шахрая екстра-класу, який провернув разом із командою однодумців кілька зухвалих пограбувань казино, збирається вчинити щось подібне, щоб довести приналежність до легендарного прізвища.
 
Більше п'яти років вона розробляла план найбільшого пограбування свого життя. Деббі точно знає, що для нього буде потрібно - команда кращих у своїй справі, починаючи з її давньою спільниці Лу Міллер. Разом вони збирають команду унікальних фахівців: ювелір Аміта, злодійка Констанс, шахрайка Теммі, хакер Дев'ятка і модельєр Роуз.

Головна мета подруг Оушен – щорічний Нью-Йоркський бал, де зберуться вершки найвищого суспільства міста. І кольє вартістю 150 мільйонів, що належить поки що одній із учасниць цього заходу, стане для дівчат чудовим трофеєм.

4.«Тілоохоронець кілера» (16+) 2017 р.

Симпатичний комедійний екшн про професійного охоронця Майкла Брайса, який отримує завдання доставити одну людину в резиденцію Міжнародного суду в Гаазі. Там останній повинен дати свідчення проти східноєвропейського кривавого диктатора Владислава Духовича. Майкл навіть не підозрював, кого він буде охороняти. Його підопічним виявився колишній міжнародний кілер Даріус Кінкейд.

У Брайса з цією людиною свої старі рахунки. Даріус багато думав за останній час, до того ж величезна небезпека загрожує його коханій дружині Соні. Майкл і Даріус повинні на час стати спільною командою, інакше вони ніяк не зможуть дістатися до кінцевої точки.

У поліції і Інтерполі у Духовича є свої люди. Брайса і Кікленда постійно переслідують головорізи, якими командує Петро Асімов.

5. «Шпигунка» (18+) 2015 р.

Відмінна шпигунська комедія, сповнена іскрометного гумору та динамічного екшну.  Головна героїня – найкращий аналітик ЦРУ Сьюзан Купер, яка мріє про роботу оперативного агента.

Відсутність відповідних навичок і хватки не дозволяє дамочці розкрити потенціал в питаннях затримання небезпечних злочинців, тому багато років їй доводиться задовольнятися посадою координатора відомого шпигуна Файна. Той отримує нове завдання: Файн повинен відправитися до Болгарії і вивідати у кримінального авторитета Баянова місцезнаходження ядерної зброї.

Проте безглузда випадковість руйнує весь хід справи і тепер місія з пошуку бомби нездійсненна. Оскільки ніхто з бувалих шпигунів підібратися до лігва ворога не може, запобігти злочинному задуму має новий оперативник Сьюзан Купер, людина, найменше схожий на шпигуна. Але саме в цьому і полягає її найголовніша перевага...

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк