Для водіїв, які виїхали з України, з'явиться нова послуга від МВС

Посвідчення водія тепер можна замовити з доставкою за кордон

ФОТО: ілюстративне

Українські кермувальники можуть онлайн замовити обмін посвідчення водія з доставкою за межі країни. Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Цей зручний сервіс стане доступним для осіб, які проживають у Польщі. Адже саме там перебувають чи не найбільше громадян України, які з певних причин не можуть поки що повернутись на Батьківщину. », - йдеться у повідомленні.

Замовити документ з доставкою Укрпошти за кордон можна в електронному кабінеті водія. Цей сервіс стане корисним для тих осіб, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, якщо вони його загубили, пошкодили, або змінили персональні дані.

 Нова послуга зручна у користуванні та замовляється у кілька кліків. Для цього необхідно авторизуватись в електронному кабінеті водія, обрати причину обміну посвідчення водія, обрати міжнародну доставку та здійснити оплату. Після оброблення заявки сервісним центром МВС, готовий документ направляється на обране відділення. Термін міжнародної доставки - близько 15 днів.  Орієнтовна вартість посвідчення водія - 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть - 960 грн.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також