ДНК підтверджує: мама військового поховала не свого сина (ВІДЕО)
Вічна пам'ять загиблому!
Рік тому бійця Олексія Карпова зі Збаража хоронили у закритій труні, але коли рідним віддали речі Олексія, ті зрозуміли, що амуніція належала іншому захиснику. Про це повідомляє Тернопіль 1.
Мати оплакувала і поховала не рідну дитину. Це з’ясували вже після поховання, а тепер шукають де ж насправді воїн Олексій Карпов.
На Тернопільщину хлопець разом із сім’єю переїхав ще у 1997 році. Тоді йому було 8. Він навчався у Тернополі, здобув освіту автослюсаря. Згодом пішов в армію, служив у морському флоті. Відтоді і пов’язаний з військовою справою. Одружитися не встиг — почалася АТО. А після повномасштабного наступу росії Олексія мобілізували.
23 серпня 2022 року Олексій так і не вийшов на зв’язок з рідними. А наступного дня матір уже отримала сумну звістку — син загинув. Сказали, що на війні хлопець отримав пряме попадання в грудну клітку під час одного з артобстрілів.
Через тиждень після цієї звістки хлопця привезли у Тернопіль. 3 вересня його поховали на Збаразькому кладовищі. І хоча тіло у домовині вже було біля матері, та відкривати труну батькам не дозволили.
Згодом матері віддали речі бійця. Донька Олени зразу відзначила — вони Олексієві не належали.
Власне, “не ті речі” й стали причиною сумнівів матері. Свідоцтво про смерть Олексія рідним видали доволі швидко. Тоді сім’я звернулася до Збаразького військового комісаріату, аби з’ясувати чиї речі їм дали.
Сім'ї порадили провести ДНК- експертизу. Результат – негативний, тобто хлопець, якого поховали — не її син.
Результати досліджень допомогли Олені знайти ймовірну матір хлопця, якого поховали у Збаражі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі