До Білорусі прибуло багато російських винищувачів та вантажних бортів
Мінімум частина вантажних бортів щось привезла, можливо, боєприпаси для винищувачів
Сьогодні, 15 січня, в Білорусь прилетіли чотири вантажних борту повітряно-космічних сил росії та вісім винищувачів. Борти приземлилися на військовому аеродромі Барановичі.
Про це повідомила моніторингова група «Беларускі Гаюн» в Telegram.
За даними спостерігачів, мінімум частина вантажних бортів щось привезла, можливо, боєприпаси для винищувачів.
Крім того, «Беларускі Гаюн» назвав імовірну причину прильоту російських літаків в Білорусь - це участь у спільних льотно-тактичних навчаннях білорусів та росіян.
«Примітно, що до прильоту сьогоднішніх винищувачів, в Барановичах і так дислокувалися два Су-34 ВКС рф», - наголошується у повідомленні.
Раніше стало відомо, що в Білорусь 8 січня прилетіли 12 російських вертольотів.
Нагадаємо, що білоруське Міноборони 5 січня анонсувало спільні льотно-тактичні навчання з рф. Вони мають тривати 16 січня до 1 лютого.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі