До декларації G7 про гарантії безпеки для України вже приєдналися 12 країн − Зеленський
Станом на 2 серпня до «гарантій безпеки» доєдналось 12 країн

Президент Володимир Зеленський під час наради з керівниками дипломатичних установ, заявив, що станом на 2 серпня до спільної декларації Групи семи про так звані «гарантії безпеки» для України уже приєдналися 12 країн.
«До Спільної декларації з »Групою семи« на сьогодні приєдналися ще 12 країн-партнерів: Бельгія, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Румунія, Фінляндія, Чехія та Швеція», - говорить Президент.
Він доповнює, що цього тижня Україна починає роботу вже над двосторонніми угодами. Першою державою у цьому питанні стали США.
Про те, які ще країни можуть приєднатися до Спільної декларації, за словами Зеленського, поговорять на закритій частині наради.
Читайте також: 35 в'язниць на Херсонщині, де окупанти катували та ґвалтували українців
Президент запевнив, що за другу половину цього року пакет безпекових гарантій для України «стане цілком конкретним».
varta1.com.ua: Новини

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу

На Закарпатті вирок отримав чоловік, який підпалював авто військових
Чоловік зумисно перешкоджав діяльності ЗСУ на Закарпатті, підпалюючи авто

Обмежено придатним не загрожує розшук, якщо вони не отримають повістку на ВЛК і не пройдуть її до 5 лютого
У законодавстві про військовий обов’язок і військову службу більше немає визначення «обмежено придатний»
Найкоментованіше
- Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
Найчитаніше
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
- У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
Коментарі