До Дня Незалежності поліцейські перейдуть на посилений варіант несення служби

1497434-politseyski--tezh-lyudi-pro-porushennya-prav-pratsivnikiv-gunp-u-zhitomirskiy-oblasti
1497434-politseyski--tezh-lyudi-pro-porushennya-prav-pratsivnikiv-gunp-u-zhitomirskiy-oblasti

Правопорядок у Львові та на території області забезпечуватимуть співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівської області, Управління Державної служби охорони у Львівській області, а також військовослужбовці Національної гвардії України. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

«Від 16 серпня особовий склад поліції Львівщини переведений на посилений варіант несення служби. Кожен мешканець чи гість Львова та області повинен почувати себе у безпеці, тому для миттєвого реагування на звернення та повідомлення громадян ми збільшимо кількість патрулів, особливо у місцях проведення урочистостей, та проведемо ряд інших заходів. Головне наше завдання — забезпечення публічного порядку та надання якісних поліцейських послуг громадянам під час підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України», — розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

У Львові та області заплановано близько 70 масових заходів, участь у яких візьмуть більше 100 тисяч громадян.

Очільник поліції Львівщини закликав львів’ян, гостей міста, а також мешканців області при виникненні непередбачуваних або небезпечних ситуацій негайно повідомляти про це поліцейських.

«Усі правоохоронці пройшли інструктажі та готові допомогти людям у будь-яких ситуаціях. Прохання до всіх громадян бути взаємоввічливими та толерантними. Не допускайте порушень публічного порядку, а при виникненні непередбачуваних ситуацій чи виявленні небезпечних та підозрілих предметів звертайтесь до найближчого поліцейського або телефонуйте на оперативну лінію «102»», — повідомив Олександр Шляховський.

varta1.com.ua: Новини