До Дня Незалежності України у Львові планують відкрити деякі вулиці
У Львові мають відкрити до Дня Незалежності деякі вулиці. Про це повідомив у ранковому ефірі міський голова Андрій Садовий.
«До Дня Незалежності України у Львові планують відкрити оновлену вулицю Богдана Хмельницького та частину вулиці Степана Бандери. На вул. Богдана Хмельницького закінчують основні роботи, залишилось кілька дрібниць, тому до 24 серпня дорога буде повністю відкрита для проїзду. Зазначу, що там обрано зовсім інший підхід до будівництва доріг», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.
Він додав, що на вулиці Степана Бандери, планують за тиждень відкрити ділянку від вул. Чупринки до вул. Коновальця.
«До кінця року ми ще будемо робити реконструкцію площі, що є між вул. Чупринки і вул. Бандери. Загалом основний, важкий етап у ремонті вулиці Бандери ми пройшли: замінили всі комунікації, всі мережі. Зараз будемо проводити брукування, вимощення хідників, велодоріжок. Всю дорогу маємо завершити також до кінця року», — додав міський голова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі