До грудня у Львові звучатиме «Угорська рапсодія»

У палаці Лозинського, на вул. В. Стефаника, що у Львові, до грудня цього року триватиме масштабна виставка творів угорських художників XVIII–XX ст., де більшість картин з архівів музею. Організатори заходу прагнуть експонувати понад 90 творів угорського мистецтва.

Окрім того, що у виставці буде окреслено широкий діапазон мистецьких течій і напрямків, у Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького можна буде оглянути фаховий живопис та рисункові ескізи саме видатного Імре Ревеса, учня, асистента й послідовника Мігая Мункачі. Також до експозиції планують долучити й орієнтальні композиції з елементами екзотики Близького Сходу Антала Пецелі та Кароя Черни.

Експозицію організувала Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького за сприяння департаменту з питань культури, релігій та національностей ЛОДА, Фонду імені Бетлена Ґабора (Угорщина) та Посольства Угорщини в Україні.  Куратор виставки —  Світлана Стець.

Нагадаємо, що захід стартував 19 жовтня і триватиме до 1 грудня 2019 року.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  3. Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
  4. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  5. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким