До кінця дії воєнного стану, у Львові обмежать закупівлі з міського бюджету

Забороняється проводити будь-які закупівлі товарів, робіт і послуг в електронній системі ProZorro без отримання попереднього погодження

У Львові обмежують здійснення публічних закупівель з бюджету міста на час дії воєнного стану. Про це йдеться у розпорядженні  №392 від 21 вересня 2023, підписаним мером Львова Андрієм Садовим, пишуть Варіанти.

Згідно з озпорядженням, у місті обмежують здійснення публічних закупівель Львівської ОТГ на час дії воєнного стану.

Так, у Львові для проведення будь-яких закупівель, що фінансуються з міського бюджету, потрібно отримати погодження від першого заступника міського голови Львова.

“Для забезпечення ефективного, прозорого, раціонального та економного використання бюджетних коштів з бюджету Львівської МТГ забороняється проводити будь-які закупівлі товарів, робіт і послуг в електронній системі ProZorro без отримання попереднього погодження.

Керівники виконавчих органів, підприємств, установ, організацій перед проведенням будь-яких закупівель, за погодженням з профільним заступником міського голови, подають обгрунтування необхідності проведення такої закупівлі (предмет, підстава, очікувана вартість) у департамент економічного розвитку.

Департамент економічного розвитку систематизує отриману інформацію та передає на погодження першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку” – йдеться у розпорядженні.

Читайте також: раніше Арахамія анонсував радикальні зміни в місцевих бюджетах.

Також за недотримання вимог цього розпорядження встановлюється персональна дисциплінарна відповідальність для керівників виконавчих органів, підприємств, установ, організацій.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк