До кінця доби Гола Пристань може повністю піти під воду

Зараз підтоплено 85% території міста

Фото: з відкритих джерел

На сьогодні підтоплено 85% території міста, а до кінця доби може бути підтоплено 100% окупованої Голої Пристані.

Про це повідомила керівник  Голопристанської міської військової адміністрації Світлана Лінник в ефірі всеукраїнського телемарафону.

За її словами, рівень води сягає понад 3,5 метра. Вона зазначила, що, за приблизними підрахунками, на час окупації, до моменту підриву Каховської ГЕС в місті залишалося до 6 тисяч людей.

«Пік повені очікується до кінця цієї доби. Потім, маємо надію, що вода стабілізується і піде трохи на спад  наступної доби. Майже вся Гола Пристань буде під водою», - сказала керівник  Голопристанської міської військової адміністрації.

Лінник зазначила, що сьогодні трохи запрацювала евакуація людей -  організувався «так званий мчс від окупантів, задіяні плавзасоби від населення». За її словами, люди самоорганізовуються і якщо мають плавзасоби, в тому числі надувні, то евакуються самі і допомагають іншим. При цьому розповіла, що в місті дуже поганий телефонний зв’язок- «ловить сигнал інколи на дахах, де перебувають люди».

«Але з більшістю людей немає зв’язку. Вчора ще був російський зв'язок доступний і Інтернет, але сьогодні є Інтернет  лише через мобільний зв'язок українських операторів», - повідомила Лінник.

Вона закликала жителів міста евакуюватися при будь-якій можливості. «Не варто триматися за те майно. Збережіть своє життя», - додала вона.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також