До кінця тижня курс долара може здорожчати: новий прогноз
Зі свого боку, НБУ після рекордного зниження офіційного курсу долара 1 листопада продовжив знижувати його вартість
До 5 листопада в Україні може здорожчати готівковий долар. За очікуваннями банкірів, вартість валюти коливатиметься в межах 37,6-38,2 грн – тоді як увечері 1 листопада банки виставили курс на середньому рівні 37,45-37,95 грн (купівля/продаж), а обмінники – 37,73/37,82 грн. Початок місяця є періодом виплат зарплат і це дещо послаблює гривню. Про це пояснила директорка департаменту казначейських операцій Юнекс Банку Ганна Золотько.
«Через період виплат зарплат українцям я очікую цього тижня на уповільнення трендів [зміцнення готівкової гривні]. На мою думку, вартість американського долара на готівковому ринку коливатиметься в межах 37,6–38,2 гривні за долар», – сказала Золотько.
Нацбанк поставив новий рекорд
Зі свого боку, НБУ після рекордного зниження офіційного курсу долара 1 листопада продовжив знижувати його вартість. На 2 листопада він встановив його на рівні 36,26 грн, що на 2 коп. нижче за сьогоднішній курс.
Також, на 1 листопада НБУ виставив офіційний курс на рівні 36,28 грн. Востаннє нижчим за цю позначку курс був у липні-2022, коли становив 29,35 грн. Тобто майже 1,5 року тому.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі