До лікарень Львова звернулася понад сотня людей (ВІДЕО)
У Львові до лікарень звернулось 130 людей за добу, пише «НВ».
Як інформують у пресслужбі міської ради, у місті в ніч проти 30 грудня працювали 54 спеціалізовані машини, які розкидали піскосуміш і сіль.
Зокрема, вночі на вулицях Львова працювало 35 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 14 тракторів. Протиожеледними засобами посипали дороги, мости, підйоми у всіх районах міста. Комунальники використали 308 м³ піскосуміші та 59 м³ солі.
Водночас у департаменті житлового господарства та інфраструктури просять керівників ОСББ, власників приватних закладів і будинків очищати від льоду територію біля своїх будівель.
«Зараз дуже багато будинків списано з балансу місцевих рад — приблизно 88,5 % від загальної кількості, це 6600 будинків. Деякі голови ОСББ мають відповідну техніку, мають двірників, які якісно прибирають територію. Натомість є такі, які погано або ж взагалі не прибирають. А це небезпечно для мешканців», — прокоментувала ситуацію Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.
За повідомленням ТМО Львова, станом на ранок четверга, 30 грудня, до лікарів звернулись 130 травмованих за попередню добу через ожеледицю: 80 до травмпункту 8-ї міської лікарні, 51 — до лікарні швидкої допомоги. Госпіталізовано 30 людей.
У четвер, 30 грудня, у Львові оголосили штормове попередження. За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у місті туман, видимістю 200–500 м, можливий дощ, температура повітря від 4 до 6 градусів тепла. Ожеледиця на вулицях лише посилиться, водіїв та пішоходів просять бути обережними.
Додамо, що попередньої доби, 29 грудня, до лікарень Львова звернулись 63 особи через ожеледицю на вулицях міста. Троє постраждалих були госпіталізовані.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі