До лікарні Львова потрапили дев’ять людей, які гасили суху траву

Троє з них померли

Фото:інформативне

Лише за останні 10 днів до Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медичного об’єднання Львова госпіталізували дев’ятьох пацієнтів із важкими опіками тіла.

Вони гасили траву, яку підпалили невідомі.

Троє із них померли, отримавши опіки, несумісні з життям.

«Всі ці чоловіки і жінки — гасили траву, яку підпалили невідомі. Треба розуміти, що людина, заходячи на територію де горить трава, має небезпеку того, що на ній загориться одяг. І так часто стається. Були пацієнти, які мали по 80–90 % глибоких опіків тіла, і вони, на жаль, померли», — зазначив завідувач Центру термічної травми та пластичної хірургії Василь Савчин.

За його словами, зараз на лікуванні перебуває шість пацієнтів, які мають глибокі опіки верхніх та нижніх кінцівок. Їхній стан — важкий, лікарі надають всю необхідну медичну допомогу.

Нагадуємо, що за паління сухостою, передбачена адміністративна відповідальність.

А у воєнний час такі дії прирівнюють до диверсій, що передбачає кримінальну відповідальність (ув’язнення, терміном від 10 до 15 років).

Додамо, що від початку року у львівській громаді зафіксували уже 10 великих пожеж в екосистемах, площа горіння яких становила від 200 до 500 кв. м. А кожна така пожежа — це забруднення повітря і ґрунту, вбивство тварин, птахів і комах, а також шкода здоров’ю людини!

Читайте також