До Львова доставлено Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру міському голові Львова Андрію Садовому. Про е інформує пресслужба ЛМР.

«Останні 23 роки пластуни приносять цей благодатний вогонь до нас, і він не просто дає тепло — це вже предвісник свят. Адже ми Різдво маємо і католицьке — 25 грудня, і православне — 7 січня. І все це разом, всі наші свята творять надзвичайну атмосферу свята. Тільки діти-пластуни міняються щороку. Велика подяка нашим пластунам за тепло, за надію і за прекрасну пластунську мелодію, яка завжди звучить, коли приносять вогонь. Пластуни найкращі, бо приносять нам свято», — зазначив мер Львова.

У понеділок, 13 грудня, пластуни зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами й отримали Вифлеємський вогонь миру — символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу.

Сьогодні вогонь миру потрапив до міської ради Львова, а згодом, завдяки пластунам, він випромінюватиме тепло у всіх школах, лікарнях, церквах, військових частинах, державних установах і дитячих притулках. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні Різдва.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також