До Львова прямують перші трамваї з Базеля
Це 26-метрові вагони Schindler Be 4/8 з низькопідлоговою секцією, які забезпечать комфорт та підвищать рівень доступності для пасажирів
Сьогодні, 20 січня, зі Швейцарії вирушили перші два трамваї з Базеля, які незабаром поповнять львівський трамвайний парк. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.
Це 26-метрові вагони Schindler Be 4/8 з низькопідлоговою секцією, які забезпечать комфорт та підвищать рівень доступності для пасажирів.
Загалом від базельської транспортної компанії Львів отримає до 25 таких трамваїв, а ще 10 вагонів будуть використані як донори для запасних частин.
"Дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку та очікуємо на нові надходження впродовж 2025 року." - написав Забарило.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі