До Львова прибула делегація: Зеленський анонсував конференцію
Відбудеться юридичний Рамштайн
Сьогодні, 3 березня, до Львова прибула іноземна делегація.
Про це повідомив очільник «Варти-1» Ігор Зінкевич.
У зв'язку з цим, у місті утворилися значні ускладнення у русі транспорту. Деякі ділянки доріг перекрила поліція.
Згодом стало відомо, що Президент України анонсував конференцію United for Justice — «Об’єднані заради справедливості», яка має відбутися у Львові.
Про це повідомляв ще 24 лютого на пресконференції, пише Dailylviv.com.
Як зазначив Генеральний прокурор України Андрій Костін, відновити справедливість і покарати винних — наше спільне завдання. Заради України. Заради всіх, хто пережив жахи війни, та заради всього вільного світу.
"Саме сьогодні (24 лютого) Президент анонсував конференцію United for Justice — «Об’єднані заради справедливості».
Збираємо міжнародних партнерів і друзів у форматі «юридичного Рамштайну». Як сказав Президент, говоритимемо про всі можливості, реакції, і рішення. Це і робота Joint Investigation Team у складі України, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Словаччини та Румунії, і правові аспекти створення Спеціального трибуналу за злочин агресії, а також механізму компенсації завданої шкоди.
Будуть окремі панельні дискусії, присвячені розслідуванню і переслідуванню злочинів геноциду, сексуального насильства, воєнних злочинів проти довкілля та ін.
Світ об’єднується, щоб подолати безкарність та відновити справедливість. Твердо переконаний — це єдиний шлях до тривалого миру та панування Закону", - наголосив генпрокурор.
Нагадаємо, 11 січня у Львові Володимир Зеленський провів координаційну нараду (ВІДЕО).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі