До Львова прибув борт поранених військових (ФОТО)
Вісім військовослужбовців доправлено до Військово-медичний клінічний центр Західного регіону у Львів для подальшого лікування та реабілітації. Про це повідомили у пресслужбі Командування Медичних сил Збройних Сил України.
"Із Військово-медичного клінічного центру Східного регіону у Дніпрі реанімаційно-операційним літаком Повітряних Сил ЗС України Ан-26 «Віта» здійснено планову медичну евакуацію 4 поранених та 4 хворих військовослужбовців до Львова", — повідомили у пресслужбі.
Наразі, українські військові розміщенні у відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження для призначення курсу лікування та реабілітації.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі