До Львова прибув ще один п’ятисекційний трамвай «Електрон»
На територію вагоноремонтних майстерень ЛКП «Львівелектротранс» доставили третій з десяти п’ятисекційний трамвай «Електрон», закуплений за кошти від Європейського інвестиційного банку. Решту 7 трамваїв, відповідно до зобов’язань виробника, надійдуть у першій половині 2022 року. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі Львівської міської ради.
Далі, за процедурою, трамвай має пройти обкатку, випробовування та тестування ходових характеристик та гальмівних систем. Роботи з випробовування здійснюють фахівці державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ДП НДКТІ МГ) спільно з спеціалістами «Електронмашу» під наглядом інженерів ЛКП «Львівелектротранс».
Нагадаємо, перший п’ятисекційний трамвай «Електрон», який місто отримало 10 грудня, вже проходить обкатку та тестування на трамвайних маршрутах Львова.
Другий трамвай місто отримало уночі 22 грудня.
Придбання трамваїв стало можливим завдяки участі Львова в проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.
Нагадаємо, у вересні минулого року ЛКП «Львівелектротранс» підписало контракт на поставку 10 нових трамваїв, а також набір обов’язкових запчастин та витратних матеріалів, обладнання та інструментів для їх технічного обслуговування та ремонту. Згідно із графіком поставок у контракті, планувалось, що Львів отримає перші 5 трамваїв у червні 2022 року, проте нещодавно стало відомо, що перші трамваї будуть поставлені вже у грудні 2021 року.
Додамо, що очікувалося, що ці трамваї поїдуть на Сихів, за маршрутом № 8, однак існують перешкоди для цього. Причиною стали похибка у технічному завданні, відтак, двері відчинятимуться назовні, а не всередину, тому на деяких зупинках звідти просто не зможуть випустити пасажирів.
Чи вирішуватимуть проблему з дверима, чи узгоджуватимуть інші маршрути, якими курсуватиме “Електрон” — наразі, уточнюється.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі