До Львова прилетіли чартери "Azur Air" з Туреччини (фоторепортаж)
У четвер, 2 липня, до львівського аеропорту «Львів» ім. Данила Гальцького« прибули чартерні рейси »Azur Air« з Анталії. Про це повідомив споттер львівського аеропорту Юрій Танчин.
У компанії ще вчора привітали туристів з початком туристичного сезону. Перший борт з українськими туристами приземлився вчора в Анталії.
Додамо, що це перші рейси з туристами, після оголошення карантину та припинення авіасполучення.
Компанія »Azur Air" виконує рейси до Туреччини та Єгипту не тільки з Києва, а й з Харкова та Запоріжжя.
[gallery link=«file» ids=«203918,203917,203916,203915,203914,203913,203912,203911,203910»]
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі