До Львова з робочим візитом прибуде прем’єр-міністр України

thumbnail-tw-20200205114438-2824
thumbnail-tw-20200205114438-2824

У  п’ятницю, 25 вересня, у Львові очікується візит прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Про це інформують у пресслужбі міської ради.


Зазначається, що міністр має відвідати Львівську політехніку, обговорить фінансові питання.


«Сьогодні у Львові очікується візит прем’єр-міністра України: він має відвідати «Львівську політехніку», побачити один науковий проект, оглянути низку культурних установ.


Питань щодо Львова є дуже багато. До прикладу, коли формувався бюджет, він був збалансований. Відповідно до цього бюджету ми мали віддати державі 591 млн грн, адже місто продукує ресурси. Але через COVID-19 поступлення впали: тільки станом на 1 вересня ми недоотримали 400 млн грн. Тому ми почали говорити, що це нечесно забирати кошти в міста, коли ми не отримуємо їх в достатній кількості, але держава вважає, що це наші проблеми. Це серйозне фінансове питання буде обговорюватись. Також поговоримо з Денисом Шмигалем про поповнення статутного фонду Львівського протезного заводу зі сторони держави, адже там люди вже багато місяців не отримають заплату. Це неправильно. Питань до прем’єра дуже багато, головне — щоб він мав можливість їх вирішувати.


Щодо коронавірусу, то ми зараз є в жовтій зоні, по захворюваності теж стабільна ситуація, по кількості людей в лікарня теж нема суттєвих змін, медична система справляється. Навряд чи прем’єр-міністр зможе прийняти якесь окреме рішення для Львова. Я вважаю, що жовта зона для нас — це не є погано", — розповів під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» Андрій Садовий.