До Небесного Легіону відійшов Герой Лопатюк Роман з Львівщини, який загинув на Курщині
Світла пам’ять і вічна слава Герою!
Львівщина знову отримала гірку звістку про загибель Героя - на фронті поліг Лопатюк Роман Ігорович 1989 року народження. Про це повідомила Червоноградська міська рада.
Солдат, номер обслуги першого протитанкового взводу військової частини А7075 Роман Лопатюк загинув 27 серпня під час виконання бойового завдання поблизу села Вишньовка Курської області російської федерації.
«Низький уклін Захиснику, перед яким усі ми в неоплатному боргу. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову у скорботі», - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомляли, Червоноградська громада отримала третю гірку звістку упродовж доби: загинув Герой Буй Андрій
Світла пам’ять і вічна слава Герою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі