До Польщі із білорусі намагались потрапити понад 140 мігрантів

намагалася нелегально потрапити на територію Польщі

Скріншот з відео

За два останні дні понад 140 нелегальних мігрантів намагалися незаконно перетнути польсько-білоруський кордон. Про це повідомила Прикордонна служба Польщі у соцмережі X (раніше — Twitter), пише Суспільне

Повідомляється, що 101 людина, серед яких були мігранти з Конго та Ірану, намагалася нелегально потрапити на територію Польщі з боку Білорусі 26 серпня.

Також «група агресивно налаштованих іноземців» атакувала камінням польських прикордонників в зоні діяльності прикордонного поста в Дубичах Церковних, коли ті не завадили їхній спробі в'їхати в Польщу.

Для довідки: польські прикордонники та поліцейські 4 серпня 2021 року затримали 62 нелегальних мігрантів, які потрапили до Польщі із Білорусі. За незаконний перетин польсько-білоруського кордону тоді було затримано 50 громадян Іраку, 11 громадян Ірану та 1 громадянина Камеруну. Також правоохоронці затримали українця, який намагався «забрати» кількох іноземців.

А 24 серпня 2021 року міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 метри на кордоні з Білоруссю.

Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Тоді повідомили, що вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 кілометрів, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження мало загальну довжину 186 км та висоту 5,5 м.

Читайте також: Польща створює нову військову частину біля кордону з білоруссю

У жовтні минулого року Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю завдовжки 187 кілометрів. Висота побудованої «стіни» — 5,5 м. Огородження зроблено зі сталевих панелей висотою 4,5 м з колючим дротом нагорі.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена