До річок Львівської області випустили 35 тисяч мальків форелі
Для відновлення популяції
Днями у Львівській області у верхів'я 5 річок випустили понад 35 тисяч мальків форелі. Про це повідомив Львівський рибоохоронний патруль.
Так, 22 серпня 2024 року у річку Стрий, річку Завадка, річку Орявчик, річку Бутивля, річку Бережниця, Львівської області вселено понад 35 тис. екземплярів молоді струмкової форелі. Рибопосадковий матеріал вирощено Рибоводним форелевим заводом «Лопушно» Держрибагентства. Вага одного екземпляра малька — 3,15 г.
Рибу випускали у верхів'я річок, щоб забезпечити їй кращі умови для виживання, захистити від хижаків і сприяти поширенню форелі в природному середовищі.
Найбільше риби випустили в річку Стрий
- у річку Стрий було випущено 12 800 екземплярів,
- у річку Завадка — 5 000,
- у річку Орявчик — 4 200,
- у річку Бутивля — 4 000,
- у річку Бережниця — 9 200 форелей.
Головним завданням заходів штучного відтворення та вселення є збільшення популяції цінної риби, а також запобігання її зникненню в природних водоймах.
Раніше повідомляли: у річці на Львівщині виявили масову загибель риби (ФОТО)
Зариблення здійснюється на основі науково-біологічного обґрунтування, розробленого Інститутом рибного господарства НААН України, в рамках програми відтворення риб у річкових басейнах Дністра на період 2023-2025 років.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі