До Сєвєродонецька всі мости зруйновані, проте місто не заблоковане — Гайдай
Мешканці, що залишилися в місті, виживають у вкрай важких умовах
Частина міста Сєвєродонецьк під контролем Збройних Сил України.
Про це повідомив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
«Всі мости, що ведуть до обласного центру зруйновано. Евакуація та підвезення гумвантажів неможливі. Сєвєродончани, що залишилися в місті, виживають у вкрай важких умовах», — додав він.
За його словами, якби росіяни повністю контролювали Сєвєродонецьк, їхні воєнні не гинули б там.
Противник потужно продовжує обстрілювати Лисичанськ. Евакуація з цього міста є, гумвантажі завозяться щоденно.
«У разі швидкого вигнання орків з Сєвєродонецька — поновити комунікації до зими не вдасться», — додав Гайдай.
Нагадуємо, що російські загарбники продовжують застосовувати в Україні заборонені види озброєнь та розстрілювати цивільних.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі