До України прибули інспектори для аудиту допомоги зі США (ФОТО)

Для перевірки належного використання допомоги, яку США надають Києву коштом американських платників податків.

Фото ілюстративне

До України прибули інспектори для перевірки належного використання допомоги, яку Сполучені Штати надають Україні коштом американських платників податків. Про це посол США Бріджит Брінк повідомила 27 січня  у Twitter.

«Тепло привітала Офіс генерального інспектора Державного департаменту, генерального інспектора Міністерства оборони та Офіс генерального інспектора USAID, які прибули з чітким графіком зустрічей та метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні. Ми дотримуємося найвищих стандартів підзвітності та всебічного нагляду за допомогою, що надається США», — йдеться в її повідомленні.

Фото: Бріджит Брінк у twitter

Спеціальні аудитори від уряду США, Світового банку і міжнародної компанії Deloitte працюють в Україні, щоб переконатися в цільовому використанні західної допомоги.

Як повідомляє «Бабель» напередодні координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі на брифінгу в Білому домі заявив, що США поділяють занепокоєння президента України Володимира Зеленського щодо звинувачень у корупції, які останнім часом лунали на адресу українських посадовців і призвели до відставки заступників голови Офісу президента, генерального прокурора і міністра оборони та кількох губернаторів України, але не бачать жодних ознак зловживання бюджетною чи оборонною допомогою Україні.

Нагадаємо, раніше Ллойд Остін повідомив, яке озброєння союзники передадуть Україні

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена