До України завезли небезпечні для здоров’я людей мандарини з Єгипту
Чи встигли фрукти потрапити в магазини з'ясовують
В Україну потрапили отруйні фрукти, зокрема, мандарини з Єгипту.
Про це свідчить інформація на сайті системи швидкого оповіщення для харчових продуктів і кормів (Rapid Alert System for Food and Feed), повідомляє «Главком».
Ця партія єгипетських мандаринів є небезпечною для здоров'я людей. Окрім України, цитрусові надійшли з Єгипту до Греції. Там і з'ясували, що вміст пестициду диметоату у фруктах перевищує допустиму норму у 33 рази.
Зауважимо, що у Греції ці отруйні мандарини в продаж не надійшли. Їх не допустили до реалізації в магазинах, супермаркетах і на ринках. Чи встигли фрукти потрапити в магазини України, поки з'ясовують, наголошується у повідомленні.
Що таке димеотат
Димеотат – хімічна речовина, яку використовують для боротьби з шкідниками. Вона дуже токсична, вже через 30-45 хвилин введення смертельних доз в організм піддослідних щурів і мишей, з’являється тремор та кома.
Пестицид швидко проникає в організм шляхом потрапляння на шкіру або в очі.
Читайте також: на Львівщині від Covid-19 померла людина.
Людям, які їли мандарини, варто уважно спостерігати за станом здоров’я. При прояві будь-яких симптомів необхідно звернутися до лікаря.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі