До уваги водіїв: на трасі "Київ–Чоп" сталася масштабна ДТП бензовоза та вантажівки (фото, відео)

У вівторок, на автодорозі «Київ–Чоп» сталася дорожньо-транспортна пригода за участі бензовоза та вантажівки. Внаслідок аварії через розлите на дорозі пальне перекрито рух транспорту. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції у «Telegram».

ДТП з потерпілими на 457 кілометрі автодороги «Київ–Чоп». Біля населеного пункту Ясенів зіштовхнулися бензовоз та вантажівка.

Попередньо двоє осіб отримали тілесні ушкодження. На дорогу виливається пальне. На місці події працюють патрульні та ДСНС, які усувають наслідки розливу.

«Рух транспорту перекритий. Просимо врахувати під час планування поїздки!» — йдеться у повідомленні поліції.

[gallery link=«file» ids=«291082,291083,291081,291086,291087»]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю