Доба в ООС: обстріли з мінометів, гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї
Вчора, 27 березня, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню. Про це інформує пресцентр ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Північ», по позиціях наших воїнів у передмісті Шумів окупанти застосували заборонені Мінськими домовленостями міномети 82-го калібру.
Поблизу населених пунктів Зайцеве та Луганське російсько-окупаційні війська здійснили обстріл позицій українських захисників використовуючи гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Схід», неподалік населеного пункту Авдіївка окупанти відкривали вогонь із ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а поблизу Водяного, що на Приазов’ї, та селища Славне — з гранатометів різних систем. У передмісті Широкиного противник вів обстріл зі стрілецької зброї.
До того ж, неподалік Авдіївки було зафіксовано проліт БПЛА противника з перетином лінії розмежування. Завдяки вмілим діям наших воїнів, безпілотник було вчасно подавлено засобами РЕБ.
Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України за минулу добу немає.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Станом на 7 годину ранку 28 березня, зафіксовано 3 обстріли з боку російсько-окупаційних військ. Зокрема, поблизу Талківки та Водяного, що на Приазов’ї, противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Втрат серед захисників Збройних Сил України немає.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
Коментарі