Доба в ООС: ворог знову здійснив обстріли, поранені українські військові
Впродовж поточної доби, збройні формування Російської Федерації 7 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції наших підрозділів з заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Про це повідомили у пресцентрі ООС в вечірньому зведенні.
Впродовж поточної доби, поранень внаслідок обстрілів зазнав один військовослужбовець Об’єднаних сил.
Ворог здійснив 4 обстріли позицій українських військ:
— тричі біля Луганського — зі станкових протитанкових і автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів;
— неподалік Південного — з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «СХІД» противник здійснив 3 обстріли по позиціях Об’єднаних сил:
— біля Гнутового — з мінометів калібру 82 мм та стрілецької зброї;
— неподалік Верхньоторецького — зі станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
— у районі Богданівки (поза межами ділянки розведення) — зі стрілецької зброї.
На ділянці розведення № 1 (Станиця Луганська) сьогодні завершено роботу з покриття лаком верхньої поверхні основного прольоту.
Тривають заходи на ділянці розведення № 2 у районі населеного пункту Золоте-4, Луганської області.
Завершено розмінування та проходять заходи з синхронного і дзеркального демонтажу визначених фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення.
На ділянці розведення № 3, у районі населених пунктів Богданівка та Петрівське Донецької області, триває третя доба практичного етапу дзеркального процесу розведення сил і засобів. Загалом, упродовж трьох днів, з 9 по 11 листопада, тактичне положення змінили 42 українських військовослужбовця, 48 одиниць стрілецької зброї, три одиниці БМП-2 та два вантажні автомобілі марки «Урал». Тобто, фізичне переміщення особового складу та озброєння українською стороною вже виконано.
Додамо, що 10 листопада збройні формування Російської Федерації та її найманці 11 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, зенітних установок, гранатометів різних систем та стрілецької зброї, з великокаліберними кулеметами включно.
Факти ворожого вогню було зафіксовано неподалік Новогнатівки, Майорська, Березового, Луганського, Пісків, Новотошківського, Південного, Лебединського та Красногорівки.
Минулої доби, внаслідок обстрілів, мінно-вибухові травми отримали чотири військовослужбовці Об’єднаних сил. Пошкоджено автомобіль. Загрози життю наших захисників немає.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі