Додаткові рейси: у засніжені українські області — на поїзді (розклад)
Через транспортний колапс, що виник внаслідок негоди, на Полтавщині «Укрзалізниця» призначила додаткові рейси в область. Про це повідомляє сайт компанії. У четвер, 27 грудня, будуть запущені додаткові поїзди на маршруті «Харків–Полтава–Київ» та у зворотному напрямку.
Відправлення з Харкова — 14:03 год., прибуття у Полтаву — 17:34 год., Київ — 22:19 год. У зворотному напрямку відправлення з Києва о 06:53 год., прибуття у Полтаву — у 12:26 год. і до Харкова о 15:02 год.
Рух приміських та пасажирських поїздів у Полтавській області здійснюється у штатному режимі. На сьогодні через Полтаву курсують близько 30 пасажирських поїздів.
Нагадаємо, «Укравтодор» обмежив рух великовантажного і громадського транспорту автомобільними трасами у Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі