Документальний фільм про хлопчика з Донбасу став номінантом престижної кінопремії (відео)
Кінострічка увійшла у п’ятірку кращих на премії «European Film Awards». Документальний фільм «The Distant Barking of Dogs» («Віддалений гавкіт собак»), який розповідає історію хлопчика з Донбасу, потрапив у п’ятірку фіналістів на отримання премії «European Film Awards» («Європейська кіноакадемія»). Про це повідомляє «Громадське», з посиланням на слова асистента режисера стрічки Азада Сафарова.
Документальний фільм увійшов у список кращих за версією «Європейської кіноакадемії» та претендуватиме на перемогу. «Це »Європейська кіноакадемія«. Це щось на противагу »Американської кіноакадемії«. Це дуже почесна і крута нагорода. Раніше ми потрапили в список 15 фільмів обраних цьогоріч академією. Тепер нарешті оголосили 5 фільмів з цього списку. Тобто, фінальних номінантів», — зазначив асистент режисера.
За його словами, переможця премії назвуть 15 грудня. Тоді ж стане відомо, чи потрапить «Віддалений гавкіт собак» у шортліст премії Оскар.
Нагадаємо, стрічка про хлопчика Олега, який живе поруч з лінією фронту, режисер якої Саймон Леренґ Вілмонт, отримала 18 нагород на 16 фестивалях. Зокрема, «Віддалений гавкіт собак» переміг на кінофестивалі у Ґетеборзі, Швеція.
https://youtu.be/6dsnRsybtXM
varta1.com.ua: Новини
Зелений четвер: ринок «Шувар» відкриває новий формат вигідних закупів
Подовжений графік роботи дозволяє зробити закупи у комфортний час
Зимова школа "Економіка. Аналітика. Право в бізнесі" для учнів у Львові: як зареєструватися
Не втрать свою можливість здобути круті бізнес-навички!
Святкове дійство "Різдвяний скарб Олеського замку": коли та де можна відвідати захід
Традиційні давні колядки, історичні куточки замку та неймовірна різдвяна атмосфера – все це частина дійства, що чекає на вас !
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі