Долар оновив історичний максимум в Україні

Новий курс долара

НБУ встановив на 21 лютого офіційний курс на рівні 38 гривень 47,56 копійки за долар. Це на 19 копійок більше від офіційного курсу на сьогодні, який становить 38 гривень 28,47 копійки за долар. Такий курс оновлює історичний максимум американської валюти проти гривні.

На міжбанківському валютному ринку, за повідомленнями Finance.ua, торги фінішували на рівні 38 гривень 58,5–61 копійка за долар, це на 31–31,5 копійки більше від рівня закриття торгів 19 лютого.

Читайте також: Україна розробляє новий маршрут для експорту товарів, аби подолати протести на кордоні

«Торги по долару на ТОДі (постачання валюти в день угоди – ред.) вже завершено. На ТОМі (постачання валюти наступного дня – ред.) йдуть угоди по лотах до 1 мільйона доларів, і частина з них проходить навіть у межах рівня котирувань близько 38,65 гривні. Великий попит на валюту за умови низької пропозиції з боку клієнтів дозволяє це робити окремим гравцям», – повідомляють фахівці сайту «Мінфін» станом на 15:00.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  2. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
  5. Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів

Найчитаніше

  1. На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
  2. Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
  3. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  4. В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
  5. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)