Допомоги Києву від США не буде, Трамп блокує угоду заради виборів

Трамп хоче нашкодити Україні

ФОТО: Дональд Трамп

На закритій зустрічі республіканців у Сенаті щодо України Макконнелл сказав, що час і політична воля для ухвалення двопартійного компромісу щодо безпеки кордонів, від якого залежить і виділення допомоги Україні, швидко закінчуються — і, можливо, вже закінчилися. Про це повідомляє punchbowl.news.

Макконнелл сказав сенаторам від Республіканської партії, що до початку переговорів про безпеку кордону тема імміграції об’єднувала республіканців, а допомога Україні – роз’єднувала. «Політика щодо цього змінилася», — сказав Макконнелл.

Трамп хоче побудувати свою передвиборчу кампанію саме на темі протидії імміграції. «Ми не хочемо нічого робити, щоб нашкодити йому», — сказав Макконнелл.

Під час виступу в середу Макконнелл заявив, що підтримка України є питанням «холодних жорстких американських інтересів». Але при цьому він визнав, що компроміс щодо кордону заради розблокування грошей для України, який він сам просував, опинився під загрозою, і потрібен новий підхід.

Читайте також: На Хмельницькій АЕС збудують чотири нових атомних реактори

Макконнелл визнав, що Трамп продовжує тримати під своїм контролем Республіканську партію, і назвав його «кандидатом», хоч офіційного висування від партії ще не було.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб