Допоможіть тваринам: зоопарк на Львівщині просить про допомогу
Підопічних побільшало, їх потрібно годувати
Адміністрація зоопарку «Лімпопо» в Меденичах, що у Львівській області просить про допомогу. Допомогти підопічним можна придбавши електронний квиток, повідомляють на сторінці закладу у «Facebook».
Після повномасштабного вторгнення РФ на територію України до зоопарку «Лімпопо» евакуювали тварин зі звіринців, які розташовані в місцях активних бойових дій, зокрема з приватного зоологічного парку ХІІ Місяців (Київська область), а також тварини з міста Ірпінь та міста Буча.
«Зважаючи на присутність таких тварин, як орангутани, гібони та мавпи, які потребують особливого догляду та відповідних кліматичних умов, ми потребуємо додаткових ресурсів для їхнього догляду. Оскільки кількість тварин дуже збільшилася я особисто прошу вас про допомогу. Ми створили портал електронних квитків, які ви можете придбати з будь-якого куточка світу та внести свою лепту на їжу, ліки та догляд за нашими мешканцями!», — закликає адміністрація закладу.
Підтримати зоопарк можна, забронювавши свій візит до «Лімпопо» і придбавши електронний квиток.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі