«Дорога не пробачає»: водіям області нагадують про необхідність дотримання ПДР

doroga
doroga

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації вкотре нагадує про дотримання правил безпеки дорожнього руху гостями та мешканцями області.

Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам, а відтак, зменшити кількість травм на автомобільних шляхах, на території Львівської області встановили інформаційні борди.

Загалом, розмістили 80 щитів, які демонструють наслідки порушення правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості. Зазначимо, що 75 з них встановили на території області, а ще 5 — у Львові.

«Ми розуміємо, що найвища цінність у державі — це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області», — зазначив в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло.

У департаменті започаткували ще одну ініціативу #візьмидитинузаруку. Відтепер, переходячи проїзну частину дороги, помітки біля «зебр» нагадуватимуть батькам про важливість переведення дитини через пішохідний перехід за руку.