Дорога смерті: журналіст оприлюднив моторошні світлини Житомирської траси (ФОТО)

Російські військові розстрілювали і палили людей, тіла залишали на узбіччі…

Фото: ФБ/Стас Козлюк

Російські військові за межеюжорстокості розправлялися з мирними українцями — катували, вбивали, спалювали живцем… Розстрілювали беззбройних людей в автомобілях, які тікали від з-під обстрілів.

Після звільнення Київщини українці побачили, що відбувається на Житомирській трасі за кілька десятків кілометрів від Києва.

Страшні фотосвідчення злочинів російських військових оприлюднив на своїй сторінці у «Facebook» київський журналіст Стас Козлюк.

«Житомирська траса. 20–25 км від Києва.

Довго думав, чи постити ці фотографії. Тому що це за межею. Спалені авто. Спалені (!) люди. Ми з колегами потрапили туди випадково, просто вирішили перевірити, чи відкрита зараз траса. І ми побачили оце. Там ще на узбіччі були тіла, звалені на купу й підпалені. Але фотографувати це не піднялася рука, якщо чесно. Це мають фіксувати криміналісти.

Весь вечір намагався зрозуміти навіщо. Тобто, коли людей вбиває артилерія, чи літаки, чи ракети — ти усвідомлюєш, що залізо не вибирає, як і кого вбити. Потрапив у зону обстрілу — убило. Але це… бляха, цих людей вбили, а потім намагалися спалити. Деякі вбиті пострілами у голову. Одному з убитих спочатку, ймовірно, зв’язали руки. Я просто не розумію цей рівень жорстокості.

Ця територія була донедавна закрита, бо тут точилися бої. Як розказали українські військові й цивільні у селі Дмитрівка, росіяни окопалися неподалік заправки UPG й звідти кошмарили обстрілами жителів Дмитрівки. І на цій території ми побачили тіла. Не знаю, як довго провисить цей пост і чи не знесуть його за «поширення насилля».

Покажіть це знайомим. Покажіть це іноземцям, які вважають, що у нас в Україні «конфліт» чи «спецоперація». Це ніфіга не так. Це війна. З якимось незрозумілим рівнем жорстокості. Не Путін убив цих людей», зазначається у тексті журналіста до оприлюднених світлин.

Всі фото: "Facebook"/Стас Козлюк

Читайте також