"Дорога в пекло": як доведені до відчаю люди самостійно ремонтують трасу національного значення (ВІДЕО)

Кропивницькі перевізники згуртувалися, аби власними силами лагодити трасу національного значення у Миколаївській області. Цей шлях водії називають «дорогою в пекло», адже з нього просто зійшов асфальт, а в ямах буквально тонуть вантажівки, йдеться У сюжеті «ТСН.19:30».


Заміна колес — звичайна картина на трасі «Кропивницький–Миколаїв». Проїхати 70  кілометрів суцільних ям від межі області до обласного центру без втрат — вдається лише поодиноким щасливчикам. Розбитий шлях краде до трьох годин часу, купу нервів і грошей.


 


«У мене водійський стаж 50 років, але я таких доріг не бачив», — зізнається перевізник Олександр Гусєв.


Ремонту шлях чекає багато років, але гроші на це не виділяють. Цьогоріч найгірші ділянки миколаївського автопекла наче обіцяли відремонтувати бюджетним коштом, але знову не склалося. Коли ж ями стали геть непроїзними, терпець увірвався у кропивницьких перевізників.


«Жахіття таке, що стала дорога непроїзною. Власними коштами зібрали перевізники Кіровограда, вирішили якимось чином допомогти цьому напрямку, врятувати наші машини, наші нерви, наші гроші і наші кишені», — каже перевізник Віталій Цегельник.


Дорогу водії вирішили ремонтувати самостійно, через соцмережі домовились зібрати по тисячі гривень з машини — вже за кілька тижнів на рахунку мали 650 тисяч.


«Скати на машинах здорові. Щоб не бастувати, а працювати хоча б до весни — люди Кіровограда, ми, підсипали на цей момент уже тисячу тонн щебеню», — розповів перевізник Іван Заворотній. Перевізники купують суміш і везуть її на трасу, а миколаївські чиновники, які свого часу не заклали коштів на ремонт шляху, тепер таки розщедрюються — дають грейдер. Ділянки в межах Возсіятського і Водяного-Лориного вже вирівняли.


Місцеві мешканці не вірять своєму щастю — через розбиту дорогу вони наче відрізані від цивілізації. Свого часу навіть виходили перекривати трасу, аби домогтися її ремонту, але можновладці їх так і не почули. Тож люди дякують водіям, хоч і впевнені, що трасі потрібен капітальний ремонт, а це покриття врятує лише на деякий час.


«Поки морози зараз — воно буде триматися. Але якщо підуть дощі, ви самі знаєте, що буде. Але спасибі людям, що зробили, хоч автобус буде ходити», — каже мешканець Возсіятського Сергій Лістюченко.


Капітального ремонту від автодору перевізники вже не чекають, а на ремонт цієї дороги самі готові скидатися щомісяця — мовляв, це все одно дешевше, ніж щоразу міняти на вантажівках пошкоджену гуму. Лише одне колесо коштує 10 тисяч гривень.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також