"Дорога в пекло": як доведені до відчаю люди самостійно ремонтують трасу національного значення (ВІДЕО)
Кропивницькі перевізники згуртувалися, аби власними силами лагодити трасу національного значення у Миколаївській області. Цей шлях водії називають «дорогою в пекло», адже з нього просто зійшов асфальт, а в ямах буквально тонуть вантажівки, йдеться У сюжеті «ТСН.19:30».
Заміна колес — звичайна картина на трасі «Кропивницький–Миколаїв». Проїхати 70 кілометрів суцільних ям від межі області до обласного центру без втрат — вдається лише поодиноким щасливчикам. Розбитий шлях краде до трьох годин часу, купу нервів і грошей.
«У мене водійський стаж 50 років, але я таких доріг не бачив», — зізнається перевізник Олександр Гусєв.
Ремонту шлях чекає багато років, але гроші на це не виділяють. Цьогоріч найгірші ділянки миколаївського автопекла наче обіцяли відремонтувати бюджетним коштом, але знову не склалося. Коли ж ями стали геть непроїзними, терпець увірвався у кропивницьких перевізників.
«Жахіття таке, що стала дорога непроїзною. Власними коштами зібрали перевізники Кіровограда, вирішили якимось чином допомогти цьому напрямку, врятувати наші машини, наші нерви, наші гроші і наші кишені», — каже перевізник Віталій Цегельник.
Дорогу водії вирішили ремонтувати самостійно, через соцмережі домовились зібрати по тисячі гривень з машини — вже за кілька тижнів на рахунку мали 650 тисяч.
«Скати на машинах здорові. Щоб не бастувати, а працювати хоча б до весни — люди Кіровограда, ми, підсипали на цей момент уже тисячу тонн щебеню», — розповів перевізник Іван Заворотній. Перевізники купують суміш і везуть її на трасу, а миколаївські чиновники, які свого часу не заклали коштів на ремонт шляху, тепер таки розщедрюються — дають грейдер. Ділянки в межах Возсіятського і Водяного-Лориного вже вирівняли.
Місцеві мешканці не вірять своєму щастю — через розбиту дорогу вони наче відрізані від цивілізації. Свого часу навіть виходили перекривати трасу, аби домогтися її ремонту, але можновладці їх так і не почули. Тож люди дякують водіям, хоч і впевнені, що трасі потрібен капітальний ремонт, а це покриття врятує лише на деякий час.
«Поки морози зараз — воно буде триматися. Але якщо підуть дощі, ви самі знаєте, що буде. Але спасибі людям, що зробили, хоч автобус буде ходити», — каже мешканець Возсіятського Сергій Лістюченко.
Капітального ремонту від автодору перевізники вже не чекають, а на ремонт цієї дороги самі готові скидатися щомісяця — мовляв, це все одно дешевше, ніж щоразу міняти на вантажівках пошкоджену гуму. Лише одне колесо коштує 10 тисяч гривень.
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
- Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант
- На Львівщині у ніч на Андрія хлопці зробили збитки (ФОТО, ВІДЕО)
- Німецький генерал прогнозує окупацію українського міста
- У Львові масово закривають ресторани
- Нардепка заявила, що 1000 грн від держави – це спроба виявити чоловіків, які ухиляються від мобілізації
Найчитаніше
- Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант
- Німецький генерал прогнозує окупацію українського міста
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на вівторок, 3 грудня
- На Луганщині загинув молодий Герой зі Львівщини
- На Львівщині у ніч на Андрія хлопці зробили збитки (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі