Дорожче, ніж очікувалося: як зміниться курс долара цього тижня
Новий прогноз
Упродовж поточного тижня (18-24 вересня) готівковий долар коштуватиме дорожче, ніж передбачалося раніше. Про це розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий, пише OBOZREVATEL
Якщо наприкінці минулого тижня курс американської валюти прогнозувався на рівні 36,8-37,8 грн, то зараз – 37,25-38,25 грн. Причина – посилення лібералізації валютного ринку з боку Нацбанку.
Він зазначив: йдеться про зняття частини обмежень на здійснення валютних операцій.
«Це може суттєво позначитися на готівковому курсі. Так, протягом тижня можливі коливання відбуватимуться у новому коридорі: 37,25-38,25 грн», – повідомив банкір.
Нагадаємо, Національний банк України збирається до переходу на гнучкіший курс долара, який зараз становить 36,56 грн. Але, цьому передуватиме низка процесів, передбачених узгодженою з МВФ програмою валютної лібералізації.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі