Досить "грати" пенсіонерами: акція протесту під ЛМР (фото, відео)
Сьогодні о 13:00 год., на площі Ринок, біля входу в міську раду, відбувається #ФейсМоб № 1. Про це інформує «Варта1».
До протесту закликали долучатися мешканців Львова, яких не влаштовує якість перевезення у міському транспорті (особливо після необгрунтованого підняття тарифу на проїзд):
- Невідповідність транспортних засобів жодним нормам.
- Недотримання інтервалу руху та кількості автобусів на маршрутах, що призводить до довготривалих очікувань транспорту, та неможливість скористатись послугами перевізників (щоб хоч би якось «влізти» в них), особливо у часи найбільшого навантаження.
- Невидача (облікованих) квитків та необлікований рух готівки у перевізників.
- Не бажання вже третій рік поспіль, ввести електронний квиток, та притягнути до відповідальності винних у постійному гальмуванні цього процесу. Ігнорування думки мешканців міста, висловлених у кількох петиціях, щодо цього питання.
- Маніпулювання фіктивними зверненнями (від перевізників), для обгрунтування підвищення вартості проїзду.
Як повідомили організатори, якщо мерія не почує львів’ян протести будуть постійними. На дану акцію ніхто з представників мерії не прийшов до людей.
Обурені люди очікують на аргументи щодо підняття вартості проїзду та якісних умов перевезення. Протестувальники нагадали про масові ДТП з маршрутками, які розвалюються на дорогах і, наразі, є смертельно небезпечними для пасажирів та пішоходів.
Протест відбувся під гаслами: «Ганьба виконкому!», «Ні — підвищеному тарифу».
[gallery link=«file» ids=«103850,103849,103848,103847,103846,103845»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі