Дотримання карантину у Львові контролюватимуть мобільні бригади
Сьогодні, 17 березня, під час засідання сесії міськради заступниця мера Львова та керівниця міського штабу з оперативного реагування та ухвалення рішень щодо ситуації із захворюванням на коронавірус, Галина Слічна заявила про забезпечення контролю заходів карантину.
Вона акцентувала на тому, що в місті під час карантину, окрім діяльності окремих закладів, заборонено й стихійну торгівлю.
«Категорично заборонено стихійну торгівлю. Також створено мобільні бригади при РА, які мають моніторити виконання рішень штабу та комісії з питань ТЕБ і НС», — зазначила вона.
Нагадаємо, напередодні міська комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила призупинити навчання у школах, дитячих садочках та закладах позашкілля до 3 квітня. А вчора, 16 березня, прийняли також рішення на час карантину повністю призупинити роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, установ сфери послуг та торгівлі. Дозволено лише он-лайн доставку продуктів харчування за умови дотримання окремого протоколу. Водночас, дозволено діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні, а також спеціалізованих магазинів дитячого харчування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі