Довелось розпилювати дах: на Галицькій митниці в авто знайшли схованку із сигаретами (відео)

Screenshot_6
Screenshot_6

У середу, 14 квітня, галицькі митники знайшли у подвійному даху автомобіля понад 400 пачок сигарет. Сталось це на пункті пропуску «Краківець–Корчова». Повідомили у пресслужбі митниці.

Як вдалось з’ясувати, 27-річний мешканець Львівщини прямував з України в Польщу  автомобілем «Citroen Jumper». Під час митного контролю у працівників Галицької митниці виникли підозри про можливе приховування товарів.

Його автомобіль скерували в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там спільна оглядова група митників та прикордонників виявила сигарети, які містились у трьох спеціально виготовлених сховищах (тайниках) розташованих у конструктивних порожнинах даху автомобіля.

Загалом у сховках було 449 пачок сигарет.


За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль вилучили. Їх вартість встановлюватимуть додатково. Справу скерують до суду.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGLcustomsUA%2Fvideos%2F2888415224768211%2F&show_text=false&width=560