Довірливі львів'яни віддали аферисту значну суму грошей за "престижні іномерки", яких так і не отримали
Потерпілі віддали значні суми коштів аферистам, які пообіцяли їм придбати за кордоном «дешеві» престижні іномарки.
У Франківський відділ поліції звернулася за допомогою 57-річна місцева мешканка. Жінка повідомила, що чотири роки тому передала чоловікові, ім’я та прізвище якого наводить у заяві, 8 000 доларів США. Він мав за ці кошти купити за кордоном для заявниці іномарку. Однак ані автомобіль не пригнав, ані гроші не повернув.
В подібній ситуації опинився і 36-річний львів’янин. Про це він повідомив у своїй заяві в Залізничний відділ поліції. За словами чоловіка, у 2013 році він повірив знайомому, 34-річному місцевому мешканцю, який пообіцяв придбати за кордоном автомобіль, та передав йому 25 000 доларів США. Відтоді зловмисник зустрічей уникає, і кошти не повернув.
Слід сказати, що заявник не єдиний, хто довірився цьому спритнику. До поліції загалом вже звернулося восьмеро потерпілих, у яких він взяв значні суми валютних коштів на купівлю автомобілів за межами України.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Максимум, що загрожує зловмисникам, - обмеження волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі