Доводиться битися за їжу: окупант поскаржився на жахливе становище армії рф в Україні (АУДІО)
Також розповів про велику кількість загиблих російських військових навколо
Російські окупанти продовжують жалітись на своє жахливе становище в Україні та постійні обстріли зі сторони ЗСУ.
Про це повідомляє Головне управління розвідки, яке опублікувало чергове перехоплення розмови російського загарбника зі знайомим.
У розмові російський війсковий заявив, що його відправили на три дні на передову, зіткнувся «з такою ху***ою, від якої він досі в а**є».
«Сидиш, думаєш, що бліндаж здує. Так обстрілюють. Я не висовуюся нікуди в принципі», - розповідає окупант.
Також він поскаржився на велику кількість трупів російських військових, коли його перекинули на чергову позицію.
«Просто трупи валяються навколо всюди», - бідкається російський військовий.
Також він розповів, що командування загарбникам майже нічого не видає і іноді вони повинні битися між собою за їжу.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі