Драпатий залишається у війську

Михайло Драпатий подавав у відставку у відповідь на трагедію на 239-му полігоні, де загинули 12 військовослужбовців і є поранені

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Михайло Драпатий, який днями подав рапорт про відставку, повідомив, що залишається у строю.

“Отримав від президента завдання. Я залишаюсь у строю. На передовій. Там, де маю бути. Там, де можу найбільш”, – вказав Драпатий.

Він мав тривалу розмову з президентом Володимиром Зеленський та доповів усе, що наразі відомо про трагедію на 239-му полігоні, де загинули 12 військовослужбовців.

Драпатий пояснив Зеленському, чому вирішив піти у відставку. Президент “почув, підтримав і запропонував зосередитись на головному — війні, фронті, перемозі”.

“Маємо змінювати культуру всередині війська. Культуру ставлення командирів до своїх бійців, до виконання обовʼязків, до цінності кожного життя українського воїна, який взяв зброю, щоб захистити Україну”, – підкреслив генерал-майор.

Водночас Володимир Зеленський заявив, що Драпатий призначений Командувачем об'єднаних сил, щоб міг займатись фронтом на 100%. Він зосередиться лише на бойових питаннях і займатиметься лише фронтом.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Михайло Драпатий подав рапорт про відставку, назвавши рішення усвідомленим кроком у відповідь на трагедію на 239-му полігоні, де загинули 12 військовослужбовців і є поранені.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Х
Хтось

Не вдалося здрапати

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині