Дрони не підривали, як заявляв Тищенко: з’явилося нове відео підпалу автомобіля секретаря Ужгородської міськради (ВІДЕО)
Відео з іншої камери спостереження
Автомобіль секретаря Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна таки підпалили, а не підірвали з дрона, як заявляв Микола Тищенко. Про це повідомив журналіст віталій Глагола у Telegram
Так, 9 квітня народний депутат Микола Тищенко заявив про замах та підрив авто. За його словами, «лісова мафія» намагалася «прибрати» члена ТСК. Його ім'я та стан нардеп не розкрив. За однією з версій, як сказав нардеп, зловмисники використали дрон.
Перед цим журналіст Глагола перед цим оприлюднив інформацію, що підпалили автомобіль Арсена Мелкумяна.
«Mercedes» буквально за кілька хвилин був знищений вщент. Займання сталось вчора о 01:50 у дворі особистого будинку на вулиці Гуци в мікрорайоні «Шахта».
«Займання потрапило на відео камер огляду. На іншій камері о 01:50 на відео видно спалах, а за кілька секунду в кадр потраляє чоловік, що перелізає через паркан і тікає з двору після займання автомобіля», - йдеться у повідомленні.
Варто зазначити, що поряд з авто в будці сидів охоронець, який навіть не помітив палія.
Читайте також: в Ужгороді згорів автомобіль секретаря міської ради
Розслідуванням справи та встановлення причини загорання наразі займається Закарпатська поліція.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі